امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44083
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو با حضور موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران که به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو با حضور موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران که به نمایندگی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد، افتتاح شد.

در این نمایشگاه که به مدت 6 روز ادامه خواهد یافت ایران حضور فعالی دارد. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به نمایندگی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در یک غرفه 24 متری حضور دارد.

در این غرفه بیش از 300 اثر برگزیده از ناشران معتبر کشور ارائه می‌شود. آثار مذکور، حوزه‌های مختلفی مانند دین، هنر، ادبیات، داستان، شعر، موسیقی، ادبیات دفاع مقدس و ایران شناسی را در بر می‌گیرد.

با حضور مسئولینی از نمایشگاه‌های بین المللی کشورهای دیگر در غرفه موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، شرائط و نحوه حضور ایران در این نمایشگاه‌ها از جمله نمایشگاه کتاب ورشو مورد بررسی قرار گرفت.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برای هشتمین سال متوالی است که در این نمایشگاه حضور می‌یابد. نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از سال 2006 با نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو تفاهم‌نامه تبادل غرفه رایگان دارد که بر اساس این تفاهم‌نامه ناشران روسیه نیز در نمایشگاه بین المللی تهران حضور می‌یابند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها