امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44087
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، جشنواره داستان کوتاه پایداری که تاکنون 3 دوره از آن به همت انتشارات هزاره ققنوس برگزار شده است، هم اکنون در دور ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، جشنواره داستان کوتاه پایداری که تاکنون 3 دوره از آن به همت انتشارات هزاره ققنوس برگزار شده است، هم اکنون در دور چهارم برگزاری خود را پشت سر می‌گذارد و در مرحله دریافت آثار است.

البته به گفته رضا حاجی آبادی مدیر انتشارات هزاره ققنوس برگزاری این دوره چه در مرحله دریافت آثار و چه در مرحله‌های دیگر تفاوت‌هایی با دوره‌های پیشین خود دارد و دبیرخانه این جشنواره علاوه بر پذیرش داستان‌ها از راه پست و پست الکترونیکی و تحویل حضوری آثار به دبیرخانه، از شیوه جدیدی که آسان تر نیز هست به دیگر شیوه‌ها بهره می‌برد.
در چهارمین دوره از برگزاری این جشنواره علاقه مندان می‌توانند داستانک‌های خود را با موضوع «هشت سال پایداری در مقابل تجاوز بیگانه» از راه پیامک به شماره 0210000365 بفرستند. این شیوه جدید البته ربطی به حامیان این دوره از جشنواره داستان کوتاه پایداری دارد که شرکت همراه اول و شرکت پیام افزار پیک آسا و باغ موزه دفاع مقدس حمایت از این جشنواره را بر عهده گرفته‌اند و قرار است  علاوه بر برگزیدگان، به تعدادی از شرکت کنندگان این جشنواره، از میان تمام کسانی که از راه پیامک در این جشنواره شرکت کرده‌اند، به قید قرعه هدایایی داده شود.

از دیگر تفاوت‌های این دوره از جشنواره که حاجی آبادی در گفت و گو با خبرنگار فارس به آن اشاره کرد، راه اندازی سامانه پیامکی این جشنواره باست که علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال عدد 365 به شماره 20123 هر روز با نکات داستان نویسی که به تلفن همراهشان ارسال می‌شود، آشنا شوند.

همچنین حاجی آبادی آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را پایان مهر اعلام کرد و درباره داورهای این دوره از جشنواره گفت: هادی خورشاهیان به همراه علی‌الله سلیمی به همراه بنده داوران این دوره از جشنواره هستیم و داوری آثار نیز از ابتدای آبان ماه آغاز خواهد شد.

وی درباره جوایز برگزیدگان این دوره هم اظهار داشت: مقدار جوایز بیشتر به حامیان مالی جشنواره بستگی دارد اما تاکنون جایزه 700هزار تومان برای نفر اول، 500 هزار تومان برای نفر دوم و 300 هزاز تومان برای نفر سوم در نظر گرفته شده است که البته ممکن است تعداد برگزیده‌ها در هر یک از این رتبه‌ها بیش از یک نفر باشد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها