امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44100
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش گروه حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا)، سیدمهدی امینی اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران طی دو سال گذشته و ...

به گزارش گروه حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا)، سیدمهدی امینی اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران طی دو سال گذشته و تلاش‌های شبانه روزی آنان در 45 روز اخیر و نیز اهتمام ویژه مهندس زریبافان به پرداخت هر چه سریعتر مطالبات ایثارگران، مطالبات مذکور در اولین فرصت به حساب ایثارگران معزز واریز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در آخرین جلسه حضوری مسئولین بنیاد با وزیر امور اقتصادی و دارائی که در روز سه شنبه 12 شهریور ماه تشکیل شد، موضوع ارائه گزارش نهائی در خصوص پرداخت مطالبات ایثارگران توسط معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور مطرح و به تصویب رسید و مقرر شد پس از ارائه ی این گزارش دستور لازم برای پرداخت این مطالبات صادر شود.

امینی اضافه کرد: گزارش مذکور که با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و اهتمام آقای کرمی معاون نظارت مالی و خزانه‌داری برای آقای طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارائی ارائه شد، با موافقت وی برای پرداخت مطالبات ایثارگران همراه بود و بدین ترتیب دستور پرداخت مطالبات ایثارگران توسط آقای طیب‌نیا به خزانه‌دار کل کشور ابلاغ شد.

معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران ابراز داشت: به محض اینکه مبلغ 11 هزار میلیارد ریال به حساب بنیاد واریز شود، میزان 32 درصد از مطالبات ایثارگران معزز به حساب آنها واریز خواهد شد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها