امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44105
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «راشاتودی»، در شرایطی که واشنگتن در حال آماده‌سازی شرایط برای اقدام نظامی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «راشاتودی»، در شرایطی که واشنگتن در حال آماده‌سازی شرایط برای اقدام نظامی در سوریه است و دمشق نیز در خصوص هرگونه اقدام نظامی هشدار داده است، واشنگتن به شهروندان خود هشدار داد که از سفر به لبنان و جنوب شرقی ترکیه که با سوریه مرز دارد، دوری کنند.

وزارت خارجه آمریکا ضمن اعلام این خبر همچنین اعلام کرد که واشنگتن به دیپلمات‌های خود هشدار داده است که بعنوان یک اقدام احتیاطی، این دو کشور را ترک کنند.

«مری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: امنیت مردم و تأسیسات ما در منطقه یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های همه در اینجا (آمریکا) است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن اعلام این مطلب افزود که اطلاعی از هرگونه تهدیدات خاص ندارد.

آمریکا در هفته‌های اخیر با استناد به ادعاهای اثبات نشده مخالفان سوری مبنی بر استفاده نیروهای «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه در نزدیکی دمشق در حال زمینه‌سازی برای اقدام نظامی علیه دولت سوریه است که با مخالفت‌هایی روبرو شده است.

واشنگتن نگران است که در صورت حمله به سوریه با اقدامات انتقام‌جویانه کشورهای ایران و حزب‌الله و کشورهای دیگر مخالف اقدام نظامی در سوریه مواجه شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار