امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44111
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 96
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره لزوم تعامل هرچه ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره لزوم تعامل هرچه بیشتر میان دولت و مجلس اظهار داشت: زمانی که تعامل مبتنی بر یک منطق صحیح و عقلایی باشد، روابط، یک روابط سازنده و مثبت خواهد بود؛ ما امروز ‌نه در دولت و نه در مجلس انگیزه‌ای برای تخاصم و روابط مبتنی بر عقده نمی‌بینیم که سر از روابط مخرب در آورد. 

علوی اضافه‌کرد: هر چه می‌بینیم حسن نظر و روابط عقلایی، تفاهم و قصد خدمتگزاری چه در مجلس و چه در دولت است و اگر صحبتی با همدیگر دارند بر سر نحوه خدمتگزاری است و طبیعی است در این زمینه اختلاف نظر وجود داشته باشد؛ اختلاف نظری که قطعاً منجر به خدمت‌گزاری بهتر و تشخیص راه موثرتر در مقام خدمتگزاری خواهد بود.

وزیر اطلاعات در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین، این عرصه سر از یک حالت منفی در نخواهد آورد و مجلس و دولت در کنار تبادل افکار در جهت خدمت بهتر به نظام روابط صمیمانه خود را ادامه خواهند داد و ما نتایج و ثمرات مثبت و سازنده‌ای را بر این روابط سازنده برای کشور مترتب می‌بینیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها