امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44121
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی دولتی در تشریح این خبر گفت: در این عملیات، موفق به دستگیری چهار نفر از اعضاء اصلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی دولتی در تشریح این خبر گفت: در این عملیات، موفق به دستگیری چهار نفر از اعضاء اصلی تهیه و توزیع هروئین در استان های غربی کشور شدیم.

وی افزود: به دنبال اطلاع پلیس از فعالیت این گروه تیم مشترکی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ایلام و لرستان با هماهنگی های صورت گرفته تحقیقات گسترده‌ای را در خصوص نحوه فعالیت آن‌ها آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: پس از چند روز کار اطلاعاتی و شناسایی عوامل اصلی این باند مشخص شد که قاچاقچیان مقادیری هروئین را از استان‌های شرقی و جنوبی کشور برای توزیع در استان‌های ایلام و لرستان بارگیری کرده‌اند.

این فرمانده انتظامی ادامه داد: متهمان که به صورت گروهی اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کردند این محموله را در داخل یک دستگاه خودرو سوناتا جاسازی و قصد داشتند به همدستان خود در استان‌های ایلام و لرستان برسانند.

وی با اشاره به عملیات شناسایی موفق پلیس در این زمینه گفت: تنگه رازان آخرین مقصد اعضاء این باند بود که پلیس با طراحی یک عملیات ویژه در انتظار آنها بود.

سردار دولتی گفت: در عملیات دستگیری این افراد 4 نفر از اعضاء اصلی این باند به همراه 2 دستگاه خودرو دستگیر و کشف شد.

وی در پایان با اشاره به افزایش 24 درصدی کشفیات مواد مخدر در 5 ماهه ابتدای سال جاری گفت: با اجرای طرح های ویژه و کنترل گلوگاه‌های استان عرصه را بر فعالیت باندهای قاچاق مواد مخدر تنگ کرده ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها