امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44128
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 75
محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس اظهار داشت: پرونده عامل جنایت در خیابان مدنی با نقص تحقیقاتی رو به رو بوده است. وی افزود: هیئت ...

محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس اظهار داشت: پرونده عامل جنایت در خیابان مدنی با نقص تحقیقاتی رو به رو بوده است.

وی افزود: هیئت رسیدگی کننده به این پرونده خواستار نظریه پزشکی قانونی شده‌اند، بنابراین رسیدگی به پرونده قاتل خیابان مدنی پس از ارسال نظریه پزشکی قانونی به شعبه 71 آغاز می‌شود.

رئیس دادگاه‌های کیفری استان تهران با اشاره به اینکه قاضی عزیز محمدی مسئول رسیدگی به این پرونده است، گفت: پس صدور نظریه پزشکی قانونی و رفع نقص از پرونده زمان دادگاه مشخص خواهد شد.

در روزهای ابتدایی مهر ماه سال 91 مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.

در ابتدا عنوان شد جوانی 20 ساله به کمک یک چاقو قصابی به جان شهروندان افتاده و بیش از 10 نفر از شهروندان را مجروح کرده است.

اما پس از تکمیل اطلاعات موجود درباره این حادثه مشخص شد این جوان به گفته اهالی و ناظران صحنه حادثه نه تنها 11 نفر را مجروح کرده بلکه یک نفر را هم به قتل رسانده است.

از آنجایی که این پرونده علاوه بر شکایت مدعی العموم یک شاکی خصوصی هم دارد، پرونده جهت رسیدگی به شکایت شاکی خصوصی به دادگاه کیفری ارجاع شده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها