امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44129
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 67
کاظم نظم‌ده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: حمایت‌های اجتماعی از معتادان بهبود یافته در سال‌های گذشته در دستور کار سازمان بهزیستی قرار ...

کاظم نظم‌ده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: حمایت‌های اجتماعی از معتادان بهبود یافته در سال‌های گذشته در دستور کار سازمان بهزیستی قرار گرفته است و خدمات خوبی در این بخش به این گروه از جامعه داده شده است.

وی تصریح کرد: حمایت‌های اجتماعی شامل مسکن، اشتغال، خدمات رفاهی و خدمات بیمه‌ای است که خوشبختانه در دو سال گذشته این خدمات توسعه پیدا کرده است.

نظم‌ده بیان داشت: سازمان بهزیستی علاوه بر توجه به مقوله پیشگیری، به بحث درمان نیز توجه ویژه‌ای را دارد بطوری که در سال گذشته قرار شد 5 هزار واحد مسکونی از تعهدات مسکن مهر در اختیار معتادان بهبود یافته واجد شرایط و نیازمند قرار گیرد.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور افزود: از 5 هزار واحد مسکونی اشاره شده بخشی واگذار شده است و مابقی واحدهای مسکونی طی ماه‌های آینده به خانواده‌های معتادان بهبود یافته و واجد شرایط واگذار خواهد شد.

وی تأکید کرد: در طرح واگذاری مسکن به معتادان بهبود یافته اینگونه نیست که تمامی معتادان در حال درمان از این تسهیلات استفاده کنند چرا که این واحدها در اختیار خانواده‌هایی قرار می‌گیرد که اولا نیازمندی آنها احراز شده باشد و دوما واجد شرایط برای تحویل مسکن باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها