امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44149
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "رابرت پشل" مدیر دفتر اطلاعات ناتو روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "رابرت پشل" مدیر دفتر اطلاعات ناتو روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در مسکو اعلام کرد که مقامات این سازمان از توافقات صورت گرفته با روسیه در رابطه با استفاده از امکانات فرودگاه اولیانوفسک بعنوان مرکز ترانزیتی ناتو کاملا رضایت دارند.

این در حالی است که برخی رسانه های گروهی اخیرا از تردیدها در خصوص معقولانه بودن استفاده از مسیر شمالی ترانزیت از افغانستان با توجه به هزینه‌های گزاف آن خبر داده بودند.

این مقام ناتو بدین ترتیب این مسئله را نفی کرده و گفت: هیچ مسئله‌ای در رابطه با استفاده از مسیر شمالی برای ما تغییر نکرده و مقامات ناتو از توافق صورت گرفته با دولت روسیه در این رابطه کاملا راضی هستند.

پشل یادآور شد: همه شرکت کنندگان در شورای روسیه-ناتو با توافقنامه مربوط به استفاده از مسیر شمالی برای ترانزیت کالاها و تجهیزات از افغانستان موافقت کرده بودند.

وی افزود: در اواخر سال گذشته ما این مسیر را مورد آزمایش قرار داده و اکنون امیدواریم که این مرکز ترانزیتی بزودی مورد استفاده قرار بگیرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها