امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44152
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، تالار مولوی مجموعه‌ای است که آثار موفق تئاتر دانشگاهی همواره در آن اجرا شده است و این تالار طی دو سال گذشته میزبان آثاری ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، تالار مولوی مجموعه‌ای است که آثار موفق تئاتر دانشگاهی همواره در آن اجرا شده است و این تالار طی دو سال گذشته میزبان آثاری بود که توجه همگان را به خود جلب کرد به طوری که مجموعه‌هایی همچون ایرانشهر و تئاتر شهر نتوانستند چنین مخاطبانی را در سالن‌های خود تجربه کنند.
تا اینکه تالار مولوی با مشکلات مالی و بی‌توجهی برخی مسئولان مواجه شد و در آخر به ناچار از خرداد ماه با تصمیم مسئولان اداره کل فرهنگی دانشگاه تهران تعطیل شد، هزینه‌های تعمیرات به قدری بود که تامین بودجه امکان پذیر نبود تا اینکه قرار شد تعمیرات در سه فاز کوتاه مدت، میان بلند مدت و دراز مدت صورت گیرد.

سعید اسدی رئیس تالار مولوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص اظهار داشت: در حال پیگیری و رایزنی برای جذب بودجه لازم برای تعمیرات تالار مولوی هستیم تا بتوانیم از اول مهر ماه آن را راه بیاندازیم.
وی ادامه داد: در مرحله نخست تعمیر و درست کردن سیستم برق تالار است که تعمیر آن می‌تواند ما را به شرایط قبل بازگرداند. بعد تا زمانی که بودجه‌ها برسد بخش‌های دیگر را نیز تعمیر خواهیم کرد، فعلا آرزویمان برگشت به شرایط قبلی است.
رئیس تالار مولوی تصریح کرد: اجراهایی که در این وقفه تعطیلی قرار بود در مولوی اجرا شوند، تا پایان پائیز اجرا خواهند شد، ضمن اینکه بخشی از انتخاب کارهای جدید را نیز را انجام داده‌ایم؛ همچنین به دلیل کمبود وقت و فشردگی برنامه‌ها نمی‌توانیم امرداد مولوی را برگزار کنیم اما تعدادی از آثاری که قرار بود در امرداد اجرا شوند را در تالار کوچک اجرا خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بازگشایی مولوی از اجرا در تالار کوچک آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: اجراهای ما از سالن کوچک آغاز خواهد شد که سعی داریم تا سالن بزرگ را هم همزمان از اول مهرماه راه‌اندازی کنیم، همچنین یک سری نمایشی که امکان اجرا در کافه را دارند نیز در کافه تالار مولوی اجرا خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها