امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44183
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 31
حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان ...

حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه آمریکا در صورت حمله نظامی به آمریکا پایان دهنده حنگ نخواهد بود، اظهار داشت: سوریه برای دفاع از خودش در مقابل آمریکا دست بسته نبوده و با تمام قدرت به مواضع امریکا در منظقه حمله خواهد کرد.

وی با بیان اینکه با حمله آمریکا به سوریه وضعیت منطقه بحرانی خواهد شد، تصریح کرد: مهمترین پیامد تجاوز آمریکا، حمله سوریه به سرزمین‌های اشغالی خواهد بود و بدیهی است با توجه به اینکه تمام مناطق حساس در سرزمین‌های اشغالی در تیررس موشک‌های سوری است، تمام مناطق اشغالی موشک باران شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا با حمله به سوریه درحقیقت حمایت رسمی خود از جریان تکفیری، وهابی و تروریستی حاضر در سوریه را اعلام خواهد کرد، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، آتش تکفیری‌ها به دامن حامیانشان نیز کشیده خواهد شد.

وی با بیان اینکه آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی قصد حمله نظامی به سوریه را دارد، تاکید کرد: لشکر کشی آمریکایی‌ها به سوریه با مخالف ملت‌های آزاده جهان مواجه خواهد شد چرا که حتی مردم آمریکا از جنگ افروزی‌های حاکمان کاخ سفید خسته شده‌اند.

احمدی در پایان با اشاره به تکاپوی برخی کشورهای منطقه برای حمایت از حمله نظامی آمریکا به سوریه، گفت: برخی کشورها که هیچ قدرتی در منطقه ندارند با حمایت از حمله نظامی به سوریه متضرر خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها