امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44192
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منوچهر جهانیان گفت: دفتر توسعه گردشگری خارجی هماهنگی های لازم را جهت حضور و تردد تور رالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منوچهر جهانیان گفت: دفتر توسعه گردشگری خارجی هماهنگی های لازم را جهت حضور و تردد تور رالی سرعت پاریس تا پرسپولیس در ایران فراهم آورده است.

وی با بیان اینکه تور رالی سرعت پاریس تا پرسپولیس در تاریخ 14 شهریورماه از کشور فرانسه وارد ایران شده است؛ افزود: هیات مذکور پس از ورود از مرز بازرگان در استان آذربایجان غربی، استان هایی چون آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، فارس، یزد، اصفهان، گرگان، مازندران، خراسان رضوی و جنوبی، تهران، البرز، قزوین، گیلان و اردبیل را پشت سر خواهند گذاشت و در روز نخست مهر ماه از کشور خارج می شوند.

جهانیان با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته به منظور تردد و تامین امکانات مورد نیاز هیات شرکت کننده در تور رالی سرعت پاریس تا پرسپولیس یادآور شد: تامین ضمانت بانکی جهت کسب «کارنه دوپاساژ» یا پروانه موقت از گمرک، هماهنگی های لازم با پلیس راهور ناجا، ادارات کل میراث فرهنگی استان ها و نیروی انتظامی از جمله اقداماتی به شمار می آید که معاونت گردشگری جهت تسهیل عبور و مرور تور مذکور در دستور کار قرار داده است.

هیئت 57 نفری این تور با دارا بودن اتومبیل های اغلب دودیفرانسیل، از کشورهایی چون پرتغال، اسپانیا، بلژیک، آلمان، بوسنی، سوئیس و فرانسه مهمان ما خواهند بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها