امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44197
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «اسکای‌نیوز»، «اریک کانتور» رهبر جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا در یک یادداشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «اسکای‌نیوز»، «اریک کانتور» رهبر جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا در یک یادداشت داخلی برای اعضای جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که رأی‌گیری درباره پیش‌نویس اقدام نظامی واشنگتن در سوریه ظرف دو هفته آینده صورت می‌گیرد.

در یادداشت کانتور آمده است: درک کنید که عقاید متفاوتی از دو جناح (جمهوری‌خواه و دموکرات) درباره این مسئله (اقدام نظامی علیه سوریه) وجود دارد. به رئیس‌جمهور اوباما بستگی دارد که به کنگره و مردم آمریکا بفهماند که مسیر درستی را پیش گرفته است.

در ادامه یادداشت کانتور اینگونه تأکید شده است: اعضای کنگره باید مباحثات مستحکمی صورت دهند و درباره مجوز استفاده از اقدام نظامی در سوریه ظرف دو هفته آینده رأی‌گیری کنند.

رهبران سنا که تحت کنترل حزب دموکرات اوباما هستند، اعلام کردند که هفته آینده در خصوص قطعنامه حمله به سوریه رأی‌گیری می‌کنند.

کمیته روابط خارجی سنا روز چهارشنبه هفته گذشته، پیش نویس حمله محدود به سوریه را تصویب کردند و عملیات نظامی آمریکا در سوریه را به 60 روز محدود کردند که در نهایت اوباما مجوز دارد 30 روز نیز این حمله را تمدید کند و در نهایت اقدام نظامی واشنگتن در سوریه می‌بایست حداکثر ظرف مدت 90 روز به پایان برسد.

بر اساس این گزارش، اوباما با چالش‌های گسترده‌ای برای تصویب پیشنهاد خود برای حمله به سوریه در کنگره مواجه است. اعضای مجلس نمایندگان آمریکا و مشاوران این مجلس به صورت محرمانه اعلام کرده‌اند که اوباما هنوز موفق به جلب حمایت اعضای مجلس نمایندگان کنگره نشده است.

«باراک اوباما» اعلام کرد که قرار است روز سه‌شنبه هفته جاری برای مردم کشورش درباره موضوع سوریه سخنرانی کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها