امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44198
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "مایکل مک فول" سفیر آمریکا در مسکو در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "مایکل مک فول" سفیر آمریکا در مسکو در مصاحبه با شبکه تلویزیونی آن.بی.سی اعلام کرد که دیپلمات‌های آمریکایی تلاش کرده‌اند تا ملاقاتی را با "ادوارد اسنودن" مامور سابق سازمان سیا که از دولت روسیه پناهندگی سیاسی موقت دریافت کرده، سازماندهی کنند.

مک فول توضیح داد: ما همواره تلاش کرده‌ایم تا با این تبعه آمریکایی که در شرایط دشواری در روسیه گیر افتاده است، تماس برقرار کنیم. ما سعی داریم او را در مورد همه شرایطی متقاعد کنیم که در صورت بازگشت به ایالات متحده حقوق قانونی رعایت شده و خواهد توانست از خود دفاع کند.

سفیر آمریکا افزود: البته متاسفانه تمامی اطلاعات ما در مورد اسنودن تنها از طریق مقامات رسمی روسیه است. به نظر می‌رسد که وی علاقه ای ندارد با مقامات آمریکایی ملاقات کند. البته پیشنهاد ما برای برقراری تماس با این تبعه آمریکایی همچنان به قوت خویش باقی است.

اسنودن 30 ساله که اطلاعاتی محرمانه در خصوص فعالیت‌های جاسوسی سرویس‌های امنیتی آمریکا در سطح جهان را فاش کرده است، از دولت روسیه پناهندگی سیاسی موقت یک ساله دریافت کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار