امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44202
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 43
«سعید کمال» سفیر اسبق فلسطین در مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، افزایش شهرکسازی‌های صهیونیست‌ها در ...

«سعید کمال» سفیر اسبق فلسطین در مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، افزایش شهرکسازی‌های صهیونیست‌ها در سرزمین‌های فلسطینیان را ناشی از اختلاف بین فتح و حماس و مشغول شدن حماس در امور داخلی مصر خواند و افزود: گروه‌های فلسطینی باید تنها به آرمان فلسطین و دفاع از این قضیه مشغول شوند.

وی مواضع اخیر حماس در قبال امور داخلی مصر را قهرمان بازی خواند و افزود: این مواضع کمکی به آرمان فلسطین نمی‌کنند و لذا بر آنهاست که ملت مصر را به عنوان حامی آرمان فلسطین، از دست ندهند.

کمال، رهبران حماس را به تجدید نظر در مواضعشان فرا خواند و افزود:‌ همان طور که جمال عبدالناصر رئیس جمهور فقید مصر می‌گفت «ما تجدید نظر می‌کنیم ولی عقب‌نشینی نمی‌کنیم» و لذا معتقدم که خالد مشعل و دوستانش اکنون در حال تجدید نظر در مواضع خود هستند و به آنها نصیحت می‌کنم که تنها به آرمان فلسطین، آشتی بین گروه‌های فلسطینی و کسب دوباره اعتماد ملت مصر اهتمام ورزند.

وی با اشاره به اختلافات بین فتح حماس، اقدامات اخیر کابینه رژیم صهیونیستی را امری طبیعی در سایه دو دستگی بین فتح و حماس خواند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها