امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44205
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، شاهدان عینی گفتند که دو تونل در نزدیکی حی السلام که برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، شاهدان عینی گفتند که دو تونل در نزدیکی حی السلام که برای اهداف تجاری استفاده می‌شد، تخریب شد.

بر اساس این گزارش، ارتش مصر همچنین یک تونل دیگر را که برای واردات سوخت بکار می‌رفت، با استفاده از ماده دینامیت منفجر کرد.

ارتش مصر از زمان عزل مرسی به بهانه نفوذ گروه‌های مسلح به سینا، تخریب تونل‌های نوار غزه که فلسطینیان محاصره شده غزه از آنها برای انتقال کالاهای ضروری از مصر به غزه استفاده می‌کنند، تشدید کرده‌اند و بنا به گفته منابع مصری و فلسطینی 98 درصد تونل‌های غزه از کار افتاده‌اند.

تونل‌های مرزی از 7 سال پیش و به دنبال محاصره جائرانه دشمن صهیونیستی بر این منطقه و عدم دسترسی فلسطینیان به مایحتاج خود کانال اصلی ساکنان نوار غزه برای دستیابی به کالاهای اساسی و ضروری خود بوده و تعطیلی آن بحران های زیادی را برای نزدیک به دو میلیون نفر که نوار غزه زندگی می کنند، به همراه داشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار