امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44214
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نام‌نویسی در دور دوم طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امورخیریه ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نام‌نویسی در دور دوم طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امورخیریه از مرز 140‌ هزار نفر گذشت.

بنا بر این گزارش پس از خواست مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه با در نظر گرفتن سهمیه تربیت یک‌میلیون حافظ برای خود از سال گذشته این طرح را آغاز کرد که طی آن در دور اول طرح 238 هزار نفر شرکت کردند.

دور دوم طرح از روز 14 اردیبهشت‌ماه 1392 آغاز شد که مسئولان طرح تعداد 280 هزار سهمیه برای آن در نظر گرفتند و پس از گذشت 4 ماه حدود 50 درصد از این سهمیه کامل شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این سازمان به منظور تکمیل کادر آموزشی خود در طرح تربیت یک میلیون حافظ قرآن کریم مرکزی در شهر مقدس قم راه‌اندازی کرده است که طی آن در هفته 40 مربی در این مرکز تربیت می‌شوند، همچنین از چندی پیش سازمان اوقاف در سایر شهر‌های بزرگ هم اقدام به برگزاری دوره‌های تربیت مربی کرده است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار