امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44233
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 63
بیژن نوباوه‌ نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

بیژن نوباوه‌ نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به شرایط امروز سوریه و حمله احتمالی آمریکا به این کشور گفت: امروز مسئله حمله به سوریه، تنها لشکر کشوری به یک کشور نیست، بلکه مساله مهم  حمله به یک کشور مسلمان و شکستن مقاومت مسلمانان در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی است و اینکه ما فکر کنیم که بحران سوریه، تنها مربوط به یک کشور است سخت در اشتباه هستیم.

وی افزود: آمریکا، تمام جبهه غرب و رژیم صهیونیستی به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند و اولین هدف امام (ره) نیز بعد از انقلاب ایستادن در برابر سلطه غرب بود.

نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: نکته‌ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که آمریکا و غرب پس از ضربه زدن به سوریه، سایر کشورهای اسلامی و از جمله کشور ما را مورد تعرض قرار خواهند داد به همین سبب ایستادگی در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی برای همه مسلمانان یک وظیفه عمومی به شمار می‌رود.

نوباوه اظهار داشت: همه می‌دانند که تنها کشوری که توان مقابله با آمریکا و غرب را دارد جمهوری اسلامی ایران است و نگاه اصلی آنان نیز به ایران است تا بتوانند تا ضربه‌ای را به کشور ما وارد کنند و لذا باید ما خط مقاومت را ادامه دهیم و در هر شرایط به دفاع از سوریه بپردازیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار