امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44236
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 47
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه آمریکا هر روز مشروعیت خود را در عرصه بین‌المللی از دست می‌دهد، اظهار داشت: آمریکایی‌ها با حمله به سوریه انقراض خود را به جلو می‌اندازند.

وی با بیان اینکه متحدان آمریکا در جنگ احتمالی این کشور با سوریه، ایالات متحده را همراهی نکردند، تصریح کرد: البته آمریکایی‌ها فارغ از همراهی سایر کشورها برای حفظ هژمونی خود حاضر به پرداخت هر هزینه‌ای هستند.

جعفری با نادرست خواندن اقدام ایالات متحده آمریکا در حمله احتمالی به سوریه، گفت: آمریکایی‌ها در این جنگ ممکن است در گام‌های ابتدایی اقداماتی را انجام دهند اما حتماً در دراز مدت بازنده خواهند بود.

این نماینده مردم در خانه ملت حمله احتمالی آمریکا به سوریه را موجب اتحاد بیشتر جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: اگر این حمله صورت گیرد ماهیت تروریست‌ها بیشتر آشکار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها