امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44245
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 78
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعلام کرد: ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعلام کرد: مجمع نمایندگان استان خوزستان عصر روز یکشنبه 31 شهریورماه بعد از پایان تعطیلات تابستانی مجلس، با رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای بحث و تبادل‌نظر درباره موضوع تعیین استاندار خوزستان در محل آن وزارتخانه جلسه خواهد داشت.

وی افزود: اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان، بیشتر به دنبال معرفی افرادی با قدرت تعامل بالا در استانداری و نیز دارا بودن توان اقتصادی برای رشد و توسعه استان هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با تأکید بر اینکه ما می‌خواهیم فردی استاندار خوزستان شود که رویکرد سیاسی نداشته باشد، گفت: استاندار خوزستان نباید وابستگی جناحی داشته باشد، فردی که بخواهد به دنبال مسائل سیاسی و جناحی در استانداری خوزستان باشد، مد نظر اعضای مجمع نمایندگان خوزستان نیست.

جلیلی در خاتمه اعلام کرد: تلاش مجمع نمایندگان خوزستان این است که یکی از اعضای مجمع را برای استانداری به وزیر کشور معرفی کند.

به گزارش فارس، مجمع نمایندگان خوزستان دارای 18 نماینده در مجلس شورای اسلامی است که ریاست این مجمع را اسماعیل جلیلی عهده‌دار است و سیدحسین دهدشتی نماینده آبادان نایب رئیس و غلامرضا نوری نماینده بستان‌آباد دبیر مجمع نمایندگان خوزستان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها