امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44246
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 74
مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه سه‌شنبه هفته گذشته مجمع نمایندگان استان اردبیل با وزیر کشور گفت: در آن جلسه مباحث مربوط به انتخاب استاندار این استان طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در مجمع نمایندگان استان اردبیل سازوکاری برای انتخاب گزینه‌های پیشنهادی برای استانداری اسن استان تعیین کردیم، خاطرنشان کرد: شاخصه‌هایی در این رابطه تعریف شد و هر کدام از این شاخصه‌ها امتیازاتی را به خود اختصاص داد.

افضلی‌فر با اشاره به اینکه هر کدام از اعضای مجمع 3 نفر افراد پیشنهادی خود که با شاخصه‌ها تطابق بیشتری دارند را معرفی می‌کنند، اظهار داشت: در نهایت 50 نفر به مجمع معرفی خواهند شد، در نهایت از این 50 نفر برنامه خواسته می‌شود و 3 نفر به عنوان گزینه‌های نهایی به وزارت کشور معرفی خواهند شد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه تاکنون 50 نفر یاد شده برنامه‌های خود را به مجمع ارائه کرد‌ه‌اند، تصریح کرد: در حال حاضر در حال بررسی برنامه‌های افراد معرفی شده هستیم.

وی با بیان اینکه 3 گزینه مطرح برای معرفی به وزارت کشور به صورت تقریبی مشخص شدند، از ذکر اسامی این افراد خودداری کرد.

افضلی‌فر از احتمال برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان اردبیل برای تصمیم‌گیری نهایی درباره گزینه‌های پیشنهادی وزارت کشور برای استانداری این استان در هفته آینده خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها