امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44259
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 50
به گزارش فارس، یک منبع عربی به هفته‌نامه فلسطین المنار اطلاع داد که عناصری از یگان‌های ویژه در مرزهای سوریه مستقر شده‌اند و منتظر ورود به این کشور ...

به گزارش فارس، یک منبع عربی به هفته‌نامه فلسطین المنار اطلاع داد که عناصری از یگان‌های ویژه در مرزهای سوریه مستقر شده‌اند و منتظر ورود به این کشور هستند تا مأموریت‌های محرمانه‌ای را در این کشور انجام دهند، این مأموریت‌ها با آغاز تجاوز نظامی به سوریه آغاز خواهد شد.

این منبع تاکید کرد که کادر نظامی مذکور عناصری از سازمان‌های جاسوسی کشورهای منطقه و سایر کشورهای متجاوز را در بر می‌گیرد که از زمان تشکیل آن برای انجام مأموریت‌های ترور و ربایش افراد در عرصه‌های مختلف آموزش می‌بینند، بر اساس این گزارش مأموریت‌های این گروه دقیقا مشابه عراق در دوران اشغال این کشور از سوی آمریکایی‌ها خواهد بود، چرا که در این کشور جنگ زده در زمان اشغال از سوی آمریکا بیش از 6 هزار نفر از دانشمندان و عناصر نخبه و اساتید دانشگاه ترور شدند.

بر اساس این گزارش این گروهک‌ها تحت حمایت افراد خاصی از شبه نظامیان داخل سوریه هستند و با دستگاه‌های جاسوسی اسرائیل، آمریکا و انگلیس ارتباط دارند، آنها در مأموریت‌های خود از اطلاعاتی که از ترکیه و سایر کشورهای دیگر از جمله آمریکا واسرائیل به آنها داده می‌شود، استفاده خواهند کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها