امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4426
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری رودهن، حمید محرمی اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری رودهن، حمید محرمی اظهار کرد: در دهه‏های اخیر بحث گردشگری و توریستی به عنوان لوکوموتیوی برای رشد اقتصادی یک شهر یا منطقه عمل می‏کند و سایر فعالیت‏ها را نیز تحت تأثیر قرار می‏دهد.

شهردار رودهن ادامه داد: امروزه گردشگری به عنوان یک صنعت شغل‏آفرین به شمار می‏آید که موجب افزایش سرمایه در کشور یا شهر می‏شود.

محرمی اضافه کرد: این صنعت ارتباط مستقیمی با ایجاد اشتغال دارد؛ زیرا جذب گردشگر موجب افزایش سرمایه شهر و ایجاد مشاغل متنوع و جدید در آن می‏شود.

وی تصریح کرد: رشد فعالیت‎‏های اقتصادی به عنوان مهم‏ترین دستاورد و هدف یک پروژه گردشگری به حساب می‏آید.

شهردار رودهن افزود: صنعت توریست از نظر درآمدی و قیمتی بسیار کشش‏پذیر است و توسعه جاذبه گردشگری در شهر استقبال افراد مختلف جوامع را به همراه خواهد داشت.

محرمی گفت: با توجه به زیرساخت‏های موجود در رودهن، برای این شهر افق گردشگری و توریستی با محوریت‏های علمی فرهنگی مدنظر قرار گرفته است.

وی افزود: مشخص کردن جایگاه و نقش گردشگری در توسعه و رشد اقتصاد شهری مؤثر است و از صنایع بزرگ شغل‏آفرین محسوب می‏شود.

انتهای پیام/2568/ز/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها