امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44266
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 92
«محمد انور السادات» رئیس حزب «اصلاح و توسعه» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، تدابیر شدید امنیتی در ...

«محمد انور السادات» رئیس حزب «اصلاح و توسعه» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، تدابیر شدید امنیتی در قدس شریف را نتیجه طبیعی تحولات منطقه و درگیر شدن برخی کشورهای عربی و اسلامی در تحولاتی از جمله تحولات سوریه خواند و افزود: این تدابیر در چهار چوب جنگ احتمالی علیه سوریه و نگرانی رژیم صهیونیستی از گسترش دامنه جنگ به این رژیم صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه آرمان فلسطین باید در صدر اولویت‌های اتحادیه عرب و همه طرف‌های مسئول در این زمینه قرار بگیرد، افزود: آرمان فلسطین بایستی بدون عقب نشینی از حقوق فلسطینیان در سرزمینهایشان حل شود.

نماینده سابق پارلمان مصر با تاکید بر ضروت تحقق آشتی ملی بین گروه‌های فلسطینی، شکاف و چند دستگی میان فلسطینیان را عامل تضعیف مواضع فلسطینیان در عرصه بین‌المللی خواند و افزود: اختلاف داخلی بین گروه‌های فلسطینی مشکلاتی را بر سر مطرح ساختن آرمان فلسطین در محافل بین‌المللی ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه نباید به رژیم صهیونیستی فرصت شهرک‌سازی‌های بیشتر در قدس شرقی را بدهیم، ‌گفت:‌ هر ساختمانی که در سرزمین‌های فلسطینی احداث می‌شود اوضاع را برای فلسطینیان سخت‌تر و استکبار رژیم صهیونیستی را بیشتر می‌کند.

السادات با اشاره به احتمال حمله غرب به سوریه،‌ خطاب به محافل بین‌المللی گفت: بر شماست که به قضیه فلسطین بنگرید که چگونه ملت فلسطین همه روزه جان فرزاندانش را به منظور رهایی از اشغالگری تقدیم می‌کند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار