امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44273
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از بلومبرگ، پس از اینکه ولادیمیر پوتین پس از نشست گروه 20 اعلام کرد که در صورت هرگونه حمله، کشورش به سوریه ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از بلومبرگ، پس از اینکه ولادیمیر پوتین پس از نشست گروه 20 اعلام کرد که در صورت هرگونه حمله، کشورش به سوریه کمک خواهد کرد؛ نگرانی‌ها در مورد افزایش تنش‌ها در خاورمیانه که به اختلال در عرضه نفت منجر خواهد شد، افزایش یافت.

این امر سبب شد قیمت نفت در بازارهای جهانی در آخرین ساعات کاری این بازارها افزایش یابد. قیمت نفت سبک آمریکا به بالاترین میزان در 2 سال اخیر رسید و قیمت‌ها 2 درصد افزایش یافت.

نفت برنت دریای شمال نیز با 86 سنت افزایش به 116.12 دلار در هر بشکه رسید. هر بشکه نفت سبک آمریکا با 2.16 سنت افزایش به 110.53 دلار رسید.

همچنین انتشار آمار نامطلوب مشاغل آمریکا و در همین راستا افزایش احتمال ادامه برنامه‌های محرکی فدرال رزرو بر قیمت نفت تاثیر گذاشت و سبب افزایش آن شد.

کایل کوپر تحلیلگر بازارهای نفتی گفت: دخالت روسیه می‌تواند، تنش‌ها را شدت بخشد و به خارج از مرزهای سوریه بکشاند.

وی افزود: وضعیت در سوریه متغیر است و این بازارها را نگران کرده است و آمار ناامیدکننده مشاغل آمریکا نیز سبب شده است که مردم فکر کنند که کاهش سیاست‌های محرکی فدرال رزرو به تاخیر خواهد افتاد.

هر بشکه سبد نفتی اوپک نیز در پنجم سپتامبر با 8 سنت کاهش نسبت به روز قبل از آن  به 111.47 دلار رسید.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها