امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44278
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سریال درگیری‌ دولت فعلی و اعضای دولت سابق بر سر ساختمان‌ها و اموالی که برای ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سریال درگیری‌ دولت فعلی و اعضای دولت سابق بر سر ساختمان‌ها و اموالی که برای استفاده در اختیار آنان قرار گرفته است، همچنان ادامه دارد.

در آخرین مورد یکی از ساختمان‌های نهاد ریاست جمهوری که برای استفاده در اختیار محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور سابق قرار داشت، توسط نهاد ریاست جمهوری بازپس گرفته شد.

بنابراین گزارش این ساختمان در نزدیکی ساختمان صدا و سیما در خیابان الوند قرار دارد و تا قبل از استقرار رحیمی، در اختیار رسانه ملی بود .

در اواخر دولت دهم این ساختمان از صدا و سیما بازپس گرفته شد و به عنوان ساختمان شماره 2 دانشگاه جامع ایرانیان در اختیار دولت وقت قرار گرفت و پس از پایان دولت، به دفتر محمدرضا رحیمی معاون اول محمود احمدی‌نژاد تبدیل شد، اما هفته پیش دوباره تحت تملک نهاد ریاست جمهوری رفت.

پیش از این اکبر ترکان رئیس دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد طی نامه‌ای از برخی نقل و انتقالات در خصوص دانشگاه جامع ایرانیان که از مناطق آزاد صورت گرفت، انتقاد و آن را غیرقانونی دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار