امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 21
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 443
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 325
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از قم، محمد دلبری در دیدار شهرداران پنج شهر لبنان با اشاره به برگزاری جلسات و تفاهمات متعدد با این شهرداران اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از قم، محمد دلبری در دیدار شهرداران پنج شهر لبنان با اشاره به برگزاری جلسات و تفاهمات متعدد با این شهرداران اظهار کرد: امیدواریم تفاهمات قبلی عملیاتی شده و در آینده نزدیک جلسه‌ای دربه گزارش خبرگزاری پیروان موعود از قم، محمد دلبری در دیدار شهرداران پنج شهر لبنان با اشاره به برگزاری جلسات و تفاهمات متعدد با این شهرداران اظهار کرد: امیدواریم تفاهمات قبلی عملیاتی شده و در آینده نزدیک جلسه‌ای در شهر بعلبک داشته باشیم.

وی از پیشنهاد برگزاری اجلاس شهرداران شهرهای زیارتی جهان به میزبانی قم خبر داد و ابراز کرد: با تعامل و ارتباط گرفتن افراد علاقمند به زیارت و شهرهای سیاحتی مجاور می‌توانیم ارتباط خوبی از نظر رد و بدل کردن زائر با یکدیگر برقرار کنیم.

شهردار قم با اشاره به برگزاری اجلاس غرب آسیا و خاورمیانه در تهران خطاب به شهرداران شهرهای لبنان گفت: از شما و دیگر شهرداران دعوت می‌کنیم پس از برگزاری اجلاس بازدیدی از پروژه‌های شهرداری داشته باشید تا بتوانیم از تجربیات متقابل یکدیگر استفاده کنیم.

وی خواستار استمرار ارتباط قم و بعلبک شد و تصریح کرد: طبق قوانین جدید جمهوری اسلامی شیعیان خارجی که در شهرهای قم، شیراز و مشهد سرمایه گذاری کنند سند مالکیت به نام آنها صادر خواهد شد.

دلبری ادامه داد: در مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی نیز شهرهای زیارتی به عنوان مناطق آزاد معرفی شدند و این به آن معناست که برای ورود به این شهرها نیازی به ویزا نخواهد بود.
انتهای پیام/78001/و20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها