امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44325
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنیاد استاد شهریار با همکاری دفتر شعر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، طی مراسمی با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنیاد استاد شهریار با همکاری دفتر شعر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، طی مراسمی با حضور چهره‌های علمی و دانشگاهی از تازه‌ترین ترجمه فارسی اثر منظوم «حیدر بابا» استاد محمد حسین شهریار، روز 25 شهریور ماه در تالار سوره حوزه هنری رونمایی به عمل خواهد آورد.

علی داوودی در خصوص برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم استاد محمد حسین شهریار در حوزه هنری گفت: به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار و با همکاری بنیاد استاد شهریار، محفلی ادبی را با حضور شاعران و پیشکسوتان شعر و ادب روز 25 شهریورماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: در این برنامه که با حضور پیشکسوتان شعر و ادب، شخصیت‌های علمی، فرهنگی و دانشگاهی کشور برگزار خواهد شد از تازه‌ترین ترجمه فارسی اثر منظوم «حیدر بابا» استاد شهریار با حضور خانواده وی رونمایی بعمل خواهد آمد.

در این برنامه علاوه برشعرخوانی جمعی از شاعران فارسی زبان و آذری زبان و اجرای موسیقی سنتی آذربایجان، شخصیت‌های علمی – ادبی و دانشگاهی در خصوص شخصیت ادبی استاد شهریار سخنرانی خواهند داشت.

به گفته علی داوودی مدیر دفتر شعر حوزه هنری، این برنامه مقدمه‌ای برای برنامه‌های تخصصی‌تر از جمله برنامه‌های شهریارپژوهی و شهریارشناسی خواهد بود.

مراسم بزرگداشت استاد شهریار روز 25 شهریور از ساعت 17 تا 20 در تالار سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه – نرسیده به خیابان حافظ – حوزه هنری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها