امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4433
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس مرتضی تمدن در حاشیه جلسه شورای مسکن استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس مرتضی تمدن در حاشیه جلسه شورای مسکن استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور 90 هزار واحد مسکن مهر  در خرداد سال جاری به متقاضیان واگذار می‌شود که این رکورد جدید محسوب می‌شود.

وی افزود: برای نخستین بار در کشور از ابتدای ساخت مسکن مهر این حجم از واحدهای مسکن مهر در استان تهران تحویل متقاضیان داده خواهد شد.

استاندار تهران خاطر نشان کرد: از تعداد 90 هزار واحد مسکن مهر 20 هزار واحد در شهر جدید پردیس، 24 هزار واحد در شهر پرند، 16 هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت و  30 هزار بافت فرسوده است که تا خرداد واگذار می‌شود.

وی افزود: ثبت‌نام از متقاضیان دریافت مسکن ویژه شهر تهران در منطقه 21 همچنان ادامه دارد و در این سایت ساختمان‌ها 5 طبقه و با 1 پیلوت تحویل متقاضیان خواهد شد.

تمدن یادآور شد: امکان بازدید از این سایت برای ثبت‌نام کنندگان در روز جمعه فراهم است و متقاضیان می‌توانند از واحدهای نمونه ساخته شده بازدید کنند.

وی به شورای مسکن استان تهران تصریح کرد: ساخت مسکن ویژه به صورت شبانه‌روزی در شهر تهران ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار