امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44335
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش برگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، علی مرادخانی بعد از این دیدار خاطرنشان کرد: خوشحالم که برای اولین بار در حوزه معاونت ...

به گزارش برگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، علی مرادخانی بعد از این دیدار خاطرنشان کرد: خوشحالم که برای اولین بار در حوزه معاونت هنری به تئاتر شهر می‌آیم و از نزدیک با فعالیت‌های ارزشمند هنرمندان تئاتر آشنا می‌شنوم. البته  من وظیفه خود می‌دانم که در همه حوزه‌های مدیریتی زیر مجموعه معاونت هنری به صورت میدانی حضور داشته باشم تا ضمن افزایش اطلاعات شخصی خودم در همه حوزه‌ها بتوانم به صورت محتوایی نیز اطلاعات خود را به روز کنم.
وی ادامه داد: اگر قرار باشد در تئاتر حرفی بزنیم باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا مختصات همه معایب و مشکلات این حوزه را پیدا کنیم و این نقطه آغازین ما برای یک برنامه‌ریزی منسجم و درست در این عرصه است که امیدواریم با بضاعت‌ها و شرایط جدید تحولات اساسی و مثبتی را در حوزه موثر هنر تئاتر ایجاد کنیم.
معاون هنری وزیر ارشاد در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر حفظ حریم مجموعه تئاتر شهر خاطرنشان کرد: شهرداری تهران از جمله نهادهای ارزشمند و تلاشگری است که طی این سال‌ها از یک سازمان خدماتی تبدیل به یک سازمان فرهنگی اجتماعی شده است که به نظرم این موقعیت بسیار ممتازی است که می توانیم در این راستا فعالیت‌های مشترک زیادی را انجام دهیم.
مرادخانی خاطرنشان کرد: انفصالی که بین وزارت ارشاد و شهرداری تهران به وجود آمده بود را باید تبدیل به یک ارتباط خوب و صمیمانه کنیم تا آنچه شهروندان تهرانی و هنرمندان فرهیخته انتظار دارند صورت پذیرد. بنابراین با اعلام اینکه به زودی مذاکرات خود را با مسئولان شهرداری تهران برای رفع مشکل حریم تئاتر شهر آغاز خواهم کرد این نوید را می‌دهم که تمام تلاش خود را برای ایجاد تحولات اساسی و مثبت در تئاتر انجام می‌دهم.
شایان ذکر است مراد خانی در این دیدار از نمایش " پوتین عمو بابا" به کارگردانی شهرام کرمی در تالار قشقایی دیدن کرد.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها