امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44358
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 59
ناصر کاشانی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جلسه ...

ناصر کاشانی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جلسه مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان دوم مهر با وزیر کشور پیرامون انتخاب استاندار برای این استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان گزینه یا گزینه‌هایی را برای پیشنهاد به وزیر کشور در نظر نگرفته و منتظر گزینه‌های پیشنهادی از سوی وزیر کشور است.

وی افزود: طبق توافق صورت گرفته، در آخرین جلسه مجمع نمایندگان استان مقرر شد تا گزینه‌های وزیر کشور برای استانداری سیستان و بلوچستان در جلسه اعضای مجمع مورد بررسی قرار گیرند و از میان گزینه‌های مطروحه، گزینه مورد نظر انتخاب و معرفی شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: البته مجمع نمایندگان استان در روز یک‌شنبه اولین هفته کاری مجلس پس از تعطیلات، جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد و ممکن است که در این جلسه تصمیم جدیدی در این باره اتخاذ شود که در این صورت موضوع به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.

کاشانی اظهار داشت: در اولین جلسه وزیر کشور با نمایندگان مجلس که پیش از رأی اعتماد مجلس به وی برگزار شد، رحمانی‌فضلی عنوان کرد که در خصوص استانداران گزینه‌هایی از سوی شما نمایندگان و گزینه‌هایی نیز از سوی وزارت کشور مطرح شود تا در این زمینه به جمع‌بندی برسیم که بنا به تصمیم مجمع نمایندگان سیستان‌و‌بلوچستان، گزینه‌ای از سوی نمایندگان این استان گزینه‌ای برای استانداری سیستان در جلسه با وزیر کشور مطرح نخواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها