امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44368
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، کاظم دهقانی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس گزارشات واصله از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، کاظم دهقانی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس گزارشات واصله از مردم مبنی بر سرقت از داخل خودرو موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: شگردهای بکار رفته در سرقت داخل خودرو بیانگر انجام سرقت توسط شخص و یا اشخاص خاصی بود که به یک شیوه اقدام به سرقت می‌کردند در نتیجه پلیس با بکارگیری عوامل خود در سطح شهرستان به دو نفر سبزی‌فروش مظنون شده و اقدام به بازداشت آنان می‌کنند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان کرد: در تحقیقات به عمل آمده و پس از جمع آوری قرائن و مدارک مستند، سارقان به جرم خود اعتراف کرده و اقرار کردند که به جرم سرقت مدت سه سال در زندان بوده‌اند و پس از آزادی از زندان دو نفری سبزی‌فروشی می‌کرده و در فرصت‌های مناسب پیش آمده اقدام به سرقت داخل خودرو می‌کردند.

دهقانی به رانندگان خودروها در خصوص پارک کردن خودرو در نقاط خلوت، گذاشتن کیف و مدارک قیمتی در داخل خودرو و در معرض دید سارقان و رها کردن خودرو بدون دزدگیر و وسائل بازدارنده و تاخیری از جمله قفل فرمان و غیره هشدار داد.
انتهای پیام/60001/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها