امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44369
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 61
مدیر موسسه خیریه حضرت سید الشهدای دفتر اردبیل در حاشیه مراسم اهدای این جهیزیه‌ها برای نوعروسان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: موسسه ...

مدیر موسسه خیریه حضرت سید الشهدای دفتر اردبیل در حاشیه مراسم اهدای این جهیزیه‌ها برای نوعروسان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: موسسه با کمک خیرین اقدام به این کار نیکو کرده و برای 23 جهیزیه فراهم شده بالغ بر 75 میلیون تومان پرداخت کرده است.

علی فرضی‌زاده این جهیزیه‌ها را شامل سه قلم کالای اساسی و مورد نیاز زوجین شامل یخچال فریز، فرش و اجاق گاز اعلام کرد و گفت: در گام اول برای این زوجین یک جلد کلام‌الله مجید اهدا می‌شود تا زندگی خود را با نورانیت قرآن آغاز کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: ما با تکیه بر نام و مرام حضرت سید الشهدا (ع) و در آغازین روز دهه کرامت اقدام به این کار کردیم تا با این حرکت نمادین بتوانیم بسیاری از متولیان جامعه را به امر خیر و نیک اهدای جهیزیه برای نوعروسان و دستگیری از ایتام دعوت کنیم.

مدیر موسسه خیریه حضرت سید الشهدای دفتر اردبیل یادآور شد: بیش از 500 خانوار 217 هزار مددجو از خدمات موسسه خیریه حضرت سیدالشهدای دفتر اردبیل بهره‌مند هستند، بیان داشت: ما در طول سال برای این مددجویان اقدام به تهیه و تامین نیازمندی‌های اولیه، کالاهای ضروری، مواد غذایی و پوشاک می‌کنیم.

فرضی‌زاده افزود: موسسه در هشت سال فعالیت خود سعی کرده است در کنار پرداخت مستمری و کمک‌های نقدی و جنسی از مددجویان در حوزه تامین هزینه‌های درمانی نیز دستگیری کرده و به کمک آنها بشتابد.

وی تصریح کرد‌: موسسه خیریه سید‌الشهدا اردبیل در این مدت توانسته است یک هزار نفر خیر را جلب کرده و در حد وسع و توان از مساعدت مالی آنها برای رفع مشکلات و دغدغه‌های خانوداه‌های نیازمند استفاده کند.

مدیر موسسه خیریه حضرت سید الشهدای دفتر اردبیل ادامه داد: ما با توزیع صدها صندوق جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بین منازل و اماکن تجاری و مسکونی سعی کرده‌ایم تا هر دو ماه کمک های مردمی را جمع‌آوری کرده و به دست خانواده‌‌های نیازمند برسانیم.

فرضی‌زاده با ابراز خرسندی از شکل‌گیری این موسسه در دستگیری از فقرا و نیازمندان و ایتام کریمه اهل بیت گفت: آنچه که در این زمینه یک حرکت مثبت و سازنده به شمار می‌رود همراهی و همکاری خیرینی است که با بزرگ‌منشی خود سعی کرده‌اند دستگیر واقعی ایتام، فقرا و خانواده‌های نیازمند باشند.

وی در پایان گفت‌و گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل ابراز داشت: این موسسه آمادگی دارد تا کمک‌های خیرین و نیکوکاران را به هر شکل ممکن جلب کند تا بتواند در خدمت‌رسانی به محرومان از این ظرفیت بهره‌برداری حقیقی را داشته باشد.

انتهای پیام/62005/ی30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها