امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44374
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر نیکزاد ظهر امروز در بازدید از روند احداث بزرگراه مشگین‌شهر ـ اردبیل اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر نیکزاد ظهر امروز در بازدید از روند احداث بزرگراه مشگین‌شهر ـ اردبیل اظهار داشت: جاده مشگین‌شهر ـ اردبیل یکی از پرتردد‌ترین جاده‌های استان می‌باشد که به دلیل تکمیل نشدن بزرگراه این جاده به طول 85 کیلومتر تبدیل به یکی از محور‌های حادثه‌خیز استان اردبیل شده است.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه تمام سعی و تلاشمان بر این است که فاز اول این پروژه در 15 کیلومتر افتتاح شود، ادامه داد: یکی از اساسی‌ترین مشکلات در احداث اتوبان مشگین‌شهر بحث تملک زمین‌ها می‌باشد که بیشتر صاحبان ارضی رااضی به واگذاری زمین‌های خود در ساخت این جاده نیستند که همین امر نیز موجب کندی روند تکمیل این پروژه شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در این سفر یک روزه استاندار اردبیل از مدرسه علوم دینی المهدی (عج) و مصلای مشگین‌شهر، مجموعه تاریخی شیخ حیدر مشگین‌شهر و همچنین از سدهای اینچه نو و خورشید‌آباد بازدید کرده و نسبت به حل مشکلات موجود قول‌های مساعد داد.
انتهای پیام/62009/ح20
 
برچسب ها:
آخرین اخبار