امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44375
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 64
علیرضا مجرد امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه سال جاری وانت‌بارها برای تردد در خطوط برون شهری و حمل ونقل ...

علیرضا مجرد امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه سال جاری وانت‌بارها برای تردد در خطوط برون شهری و حمل ونقل بار ملزم به دریافت بارنامه شده‌اند.

مددیرکل حمل و نقل و پایانه‌های سیستان و بلوچستان ادامه داد: رانندگانی که نسبت به اخذ کارت هوشمند اقدام نکرده‌اند هرچه سریعتر برای صدور کارت هوشمند خود به نمایندگی‌های ادارات حمل و نقل و پایانه‌های شهرستان‌ها، انجمن‌های صنفی و یا دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان‌های تابعه مراجعه کنند.

وی افزود: رانندگان وانت بارهایی که حداقل مدرک تحصیلی را دارند فقط تا پایان بهمن ماه سال جاری مهلت دارند تا برای اخذ کارت هوشمند اقدام نمایند و این تاریخ قابل تمدید نیست.

مجرد اذعان داشت: این اقدامات در راستای ارتقای سطح خدمات حمل و نقل و ساماندهی و نظارت بر جابجایی کالا به وسیله وانت بارها تدوین و ابلاغ شده است که وانت بارهای فعال در خطوط برون شهری برای جابجایی کالا باید مبادرت به دریافت بارنامه از شرکت‎های حمل و نقل کنند.
انتهای پیام/75004/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها