امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44379
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت اله ملاصالحی با بیان این مطلب خاطر نشان کرد : فعالیت های فرهنگی و اجتماعی یکی از اولویت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت اله ملاصالحی با بیان این مطلب خاطر نشان کرد : فعالیت های فرهنگی و اجتماعی یکی از اولویت های اساسی این مجموعه است که در سال های اخیر به عنوان یکی از مسئولیت های اصلی مدیریت شهری در این پهنه فرهنگی و گردشگری دنبال می شود.

وی افزود : بر اساس تفاهم نامه امضا شده با شبکه سلامت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، ضمن استقرار استودیوی دائمی ، در مناسبت های فرهنگی و اجتماعی سال، بوستان های مختلف اراضی میزبان مراسم ها، جشنواره ها و ویژه برنامه های فرهنگی خواهد بود.

ملاصالحی با اشاره به تکمیل پهنه گردشگری اراضی عباس آباد تصریح کرد : این اراضی با توجه به ویژگی های متمایزی که داراست همه روزه میزیان هزاران نفر از شهروندان تهرانی است و برگزاری این چنین برنامه هایی می تواند در معرفی و الگوسازی سبک زندگی اسلامی و ایرانی قدم مؤثری باشد.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد یادآور شد: ارتقای فرهنگ شهروندی و آگاهی های سلامت شهروندان، بهبود شیوه های شهرنشینی و سلامت محیط از جمله اهداف این فعالیت مشترک است که توسط حوزه فرهنگی و اجتماعی شرکت دنبال می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها