امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44381
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرگرد سهیل خاک‌شور، رئیس پلیس فتا خراسان شمالی در این رابطه افزود: با رصد و پایش مستمر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرگرد سهیل خاک‌شور، رئیس پلیس فتا خراسان شمالی در این رابطه افزود: با رصد و پایش مستمر در فضای مجازی مشخص شد که فردی در یکی از شبکه اجتماعی اقدام به ساخت صفحه‌ای جعلی و بارگذاری مطالب و تصاویر مبتذل و همچنین خرید و فروش کالا کرده است، لذا بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی بیان داشت: مأموران پلیس فتا با انجام اقدامات پلیسی ضمن رصد و پایش صفحه ایجاد شده، عامل انتشار تصاویر را فردی به هویت معلوم اهل و ساکن شهرستان بجنورد شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی اظهار داشت: متهم در بازجویی های انجام شده بزه انتسابی خود را پذیرفته و اذعان داشته جهت گذراندن امورات و همچنین ورشکستگی در زمینه تجارت و نداشتن شغل مناسب اقدام به ساخت صفحه‌ای در اینترنت و بارگذاری تصاویر مبتذل و همچنین راه اندازی فروشگاه اینترنتی بدون کسب مجوز کرده‌ام.

سرگرد سهیل خاکشور خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده بهمراه مستندات مربوطه جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار