امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 27
۰۰:۵۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44399
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 54
رحیم مخدومی، نویسنده ادبیات انقلاب و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «خاطرات سرداران یگان‌های ...

رحیم مخدومی، نویسنده ادبیات انقلاب و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «خاطرات سرداران یگان‌های تخریب کشور»، اظهار داشت: این کتاب اکنون در مرحله ویرایش نهایی قرار دارد و تا آبان سال جاری منتشر و روانه بازار کتاب می‌شود.

وی بیان کرد: در کتاب «خاطرات سرداران یگان‌های تخریب کشور» که تاکنون عنوانی را برای آن انتخاب نکرده‌ام، به خاطرات سردارانی نظیر «سیدمقداد حاج قاسمی»، «جعفر جهروتی‌زاده»، «مرتضی حاج باقری»، «حسین دلیر»، «مومنی‌راد» و «محمدرضا رمضان‌پور» پرداخته‌ام.

مخدومی با بیان اینکه این کتاب از سوی مؤسسه فرهنگی هنری شاهد منتشر می‌شود، ادامه داد: در این اثر به گلچینی از بهترین خاطرات سرداران یگان‌های تخریب در زمان دفاع مقدس، لشگرها، قرارگاه‌ها و تیپ‌ها پرداخته‌ شده است.

وی درباره آثار زیر چاپ مؤسسه فرهنگی هنری رسول آفتاب، گفت: به دلیل گرانی کاغذ و عدم تسویه حساب برخی از مراکز و سازمان‌ها با این مؤسسه، تولید و چاپ کتاب را در این مؤسسه به تأخیر انداخته‌ایم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار