امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44400
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در طول ماههای گذشته سازندگان این فیلم با بخش های مختلف فرهنگی رایزنی های گوناگونی را برای جلب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در طول ماههای گذشته سازندگان این فیلم با بخش های مختلف فرهنگی رایزنی های گوناگونی را برای جلب حمایت مالی انجام داده اند که از میان این نهادها، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس حاضر به سرمایه گذاری در تولید این اثر شده است. علت تمایل انجمن به مشارکت در تولید این اثر، مضمون و فیلم نامه قابل اعتنا و همچنین سابقه و اعتبار پوراحمد به عنوان یک کارگردان سینمای مستقل است.

این اثر از نظر محتوایی به نسل جوان انقلاب و جنگ می پردازد. رزمندگانی که تلاش علمی دارند تا جنگ را از حالت دفاع صرف خارج کرده و به سمت تکنیک و تاکتیک های مدرن بروند تا با استفاده از نبوغ خود در جنگ، به پیروزی دست یابند.

فیلم جدید پوراحمد که پیش از این با نام‌های «ایرانی» و «شناسایی» معرفی شده، بر اساس ایده‌ای از  «حبیب احمد زاده» مقابل دوربین می‌رود و داستان آن درباره سرگذشت یکی از نیروهای اطلاعات و عملیات لشگ زرهی 8 نجف اشرف در عملیات والفجر 4 است.

پروانه ساخت این پروژه اواخر سال گذشته به تهیه‌کنندگی سعید سعدی از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد صادر شده است و این فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار