امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44425
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز دوم مردادماه اعضای خانواده یک کوهنورد جوان با هویت امیرعلی (20 ساله) با مراجعه به کلانتری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز دوم مردادماه اعضای خانواده یک کوهنورد جوان با هویت امیرعلی (20 ساله) با مراجعه به کلانتری 101 تجریش اعلام کردند که امیرعلی، روزگذشته از خانه به قصد کوهنوردی خارج شده و دیگر بازنگشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان افراد و به دستور شعبه پنجم دادیاری دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت انجام تحقیقات تخصصی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که امیرعلی جوان ورزشکاری است که به صورت مستمر و هفتگی اقدام به کوهنوردی در مناطق کوهستانی شمال تهران کرده و نیز، طبق روال هر هفته و به قصد رفتن به منطقه دارآباد از خانه خارج اما دیگر بازنگشته است.
بلافاصله با توجه به احتمال وقوع حادثه در مناطق کوهستانی، هماهنگی لازم با پلیس کوهستان، هلال احمر و فدراسیون کوهنوردی انجام و عملیات امداد و نجات از طریق اعزام گشت هوایی هلال احمر و تیم‌های نجات پلیس کوهستان و فدراسیون کوهنوردی آغاز اما با گذشت 24 ساعت از آغاز عملیات، هیچگونه اثری از امیرعلی در کوهستان دارآباد پیدا نمی‌شود.

پلیس آگاهی تهران بزرگ، اعلام کرد: با وجود تمامی اقدامات پلیسی و عملیات‌های امداد - نجات صورت گرفته متأسفانه تاکنون هیچگونه اطلاعات و اخبار جدیدی در خصوص سرنوشت فقدانی بدست نیامده که در ادامه رسیدگی به پرونده دستور انتشار فقدانی از سوی مقام قضایی صادر شد لذا از کلیه شهروندان که اطلاعاتی درباره سرنوشت امیرعلی از زمان فقدان وی دارند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره‌های تماس 22292013 و 21868309 و یا مراجعه به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان نیاوران – سه راه یاسر در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها