امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44427
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای فرهنگی اجتماعی زنان به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر بیانیه‌ای را صادر کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای فرهنگی اجتماعی زنان به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر بیانیه‌ای را صادر کرد که متن بیانیه به این شرح است:

دختر، نهال مستعدی است که سرسبزی اقلیم عشق ،عفاف و آرامش در گرو رشد و پرورش شایسته او است و دختر مسلمان همچون صدفی گرانبها با پاسداری از گوهر بی همتای درونیش نه تنها ضامن عفاف و امنیت جامعه است بلکه بستری محیا می‌سازد که مبدأ عروج مردان خداست. از این رو دختران مسلمان ایرانی که با تأسی به حضرت فاطمه معصومه‌(س) تکیه بردرخت علم و معرفت الهی می‌زنند، سرمایه‌های ارزشمند این سرزمین هستند؛ سرمایه‌هایی ضامن عفاف، آرامش و تعالی جامعه.

چه نیکوست که میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) را روز دختر نام نهاده‌اند.او که از نظر مقام علمی و معنوی سرآمد بانوان عصر خود بود و در تقوا و پارسایی پیشتاز و همین مقام بالای اوست که زیارت مرقد مطهرش شایستگی بهشت را فراهم می آورد.

میلاد با سعادت این بانوی متقی و پرهیزگار فرصتی است مغتنم؛ برای دختران سرزمین‌مان که با توسل به این بانوی دانشمند، زندگی خود را در مسیر بندگی خدا هر چه بیشتر آرمانی کنند، درکسب علم و معرفت پیشتاز بوده و حدی برای آن قائل نباشند و بستر عفاف و آرامش را درجهت تعالی جامعه فراهم کنند.

شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده ضمن تبریک سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع)، حضرت فاطمه معصومه(س)، روز دختر را گرامی داشته و این روز فرخنده را به دختران فهیم و آینده ساز ایران اسلامی تبریک می‌گوید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار