امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44450
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بانک تجارت بانک Persia International Bank) PIB )که درسال 2001 در کشور انگلستان تاسیس شده و در لندن واقع است، ...

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بانک تجارت بانک Persia International Bank) PIB )که درسال 2001 در کشور انگلستان تاسیس شده و در لندن واقع است، دارای دو سهامدار است که 40 درصد سهام آن متعلق به بانک تجارت و 60 درصد آن متعلق به بانک ملت است . این بانک از ماه ژولای 2010 به تبع تحریم بانک ملت در لیست تحریم های اتحادیه اروپا قرارگرفته و فعالیت های جدید آن متوقف شده بود . طی این مدت کلیه درآمدها و هزینه های این بانک تحت کنترل مقامات FSA در بانک (مرکزی) انگلستان قرارگرفته بود.

به گفته مدیرعامل بانک تجارت رای صادره دادگاه عمومی اتحادیه اروپا شامل 131 بند اصلی بوده و ممکن است طی مهلت 70 روز آینده این اتحادیه درخصوص رای صادره اقدام به فرجام خواهی در دادگاه تجدید نظر کند.

محمدرضا فلاح ضمن تبریک این موضوع به سهامداران بانکهای تجارت و ملت گفت : پرونده تحریم بانک تجارت نیز توسط گروهی از وکلا در حال پیگیری است ولی به این دلیل که بانک تجارت دو سال دیرتر از سایر بانکها در لیست تحریم اتحادیه اروپا قرارگرفته پرونده آن همچنان در فرآیند قضایی قراردارد.

مدیرعامل بانک تجارت اظهار امیدواری کرد با توجه به رأی های صادره در مورد سایر بانکها ، بانک تجارت نیز با استفاده از رأی وحدت رویه به سرعت از لیست تحریم ها خارج گردد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار