امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44461
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 93
رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به دیدار ...

رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان استان قزوین با وزیر کشور گفت: در این دیدار که یک‌شنبه هفته گذشته برگزار شد دو طرف بر تعامل و همکاری در اداره امور تأکید داشتند و مجمع نمایندگان استان در این دیدار 6 نفر را به عنوان گزینه‌های پیشنهادی برای استانداری استان قزوین به وزیر کشور پیشنهاد کردند.

وی با پرهیز از اعلام اسامی افراد پیشنهادی مجمع نمایندگان استان به وزیر کشور برای استانداری قزوین اظهار داشت: چهار نفر از افراد پیشنهادی از میان افراد بومی و دو نفر دیگر غیر بومی هستند. این افراد، افرادی توانمند بوده و هر یک از آنها از سوی وزیر کشور به عنوان استاندار انتخاب شوند نمایندگان استان با وی همکاری خواهند کرد البته ما قصد نداریم تا دست وزیر کشور را در این ارتباط ببندیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خاطرنشان کرد: در انتخاب استاندار اصل بر کاری بودن، توانمندی و پیگیری امور است و فردی که به عنوان استاندار انتخاب می‌شود باید فردی باشد که هماهنگی لازم را با مجمع نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها