امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44469
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه خبری الحدث بر اساس برخی اطلاعات امنیتی مدعی شد که عناصر حزب‌الله لبنان به حالت آماده‌باش کامل درآمده‌اند.   بر ...

به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه خبری الحدث بر اساس برخی اطلاعات امنیتی مدعی شد که عناصر حزب‌الله لبنان به حالت آماده‌باش کامل درآمده‌اند.
 
بر اساس این گزارش حزب‌الله لبنان سطح آمادگی انسانی نیروهای خود را افزایش داده و تمامی اقدامات در این زمینه در سطح یگان‌های نظامی و مبارزاتی خود در عرصه را انجام داده است.

این سطح آمادگی‌ها در تمامی بخش‌های استقرار حزب الله لبنان از بقاع مرکزی و غربی اعمال شده است.

بنا بر اطلاعات موجود عناصر حزب‌الله لبنان همچنین اقدام به انجام عملیات استقرار نیرو در بخش‌های مرزی کرده و بویژه در مناطقی که روبروی شهرک‌های صهیونیست‌نشین اسرائیل قرار دارند، ‌تجمع کرده‌اند تا از هر حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به لبنان همزمان با حمله احتمالی آمریکا به سوریه جلوگیری کنند.

با وجودیکه این اخبار غیر موثق بوده و تاکنون از سوی ارگان‌های رسانه‌ای وابسته به حزب‌الله تایید نشده است، اما تحلیلگران مسایل امنیتی و نظامی یکی از علل تردید غرب در حمله به سوریه را نگرانی از واکنش های حزب‌الله لبنان به این حمله اعلام کرده‌اند، این نگرانی بویژه بعد از تهدیدات سید حسن نصرالله در سخنرانی اخیر وی که تاکید کرد حتی اگر لازم باشد شخصا برای مبارزه به سوریه خواهد رفت، ابعاد جدی‌تری به خود گرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها