امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44476
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «نبیل العربی» امروز شنبه در سفری سه روزه به پاریس رفت و در این سفر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «نبیل العربی» امروز شنبه در سفری سه روزه به پاریس رفت و در این سفر با تعدادی از مقامات فرانسوی دیدار و درباره روند صلح خاورمیانه و بحران سوریه گفت‌وگو خواهد کرد.

برخی منابع مسئول در اتحادیه عرب گفتند که العربی در نشست کمیته پیگیری طرح صلح عربی که قرار است با حضور «جان کری» وزیر خارجه آمریکا برگزار شود، شرکت می‌کند.

شرکت‌کنندگان در این نشست آخرین تحولات روند سازش در سایه مذاکرات اخیر بین فلسطینیان و رژیم صهیونیستی که با نظارت آمریکا آغاز شده است، بررسی خواهند کرد.

این سومین نشست کمیته پیگیری طرح صلح عربی با جان کری است و پیش از آنکه مذاکرات سازش ازسر گرفته شود این کمیته یکبار در واشنگتن و یکبار نیز در اردن با کری تشکیل جلسه داد.

برخی منابع نیز گفتند که در حاشیه این نشست، آخرین تحولات مربوط به سوریه در سایه تهدیدات آمریکا برای حمله به این کشور و نیز آمادگی برای برگزاری کنفرانس ژنو 2 مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

برگزاری نشست کمیته پیگیری طرح صلح عربی با کری در پاریس در حالی است که اخیرا مقامات تشکیلات خودگردان به شکست مذاکرات سازش اذعان کرده و در همین رابطه «نبیل شعث» عضو کمیته مرکزی فتح گفت که رژیم صهیونیستی تا کنون هیچ چیزی در جلسات مذاکرات برای تحقق موفقیت این مذاکرات ارائه نکرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها