امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44509
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 43
اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با تاکید براینکه به صلاح نیست که اعضاء شورای شهر وارد بازی‌های جناحی و حزبی شوند، اظهارداشت: شأن شورا ...

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با تاکید براینکه به صلاح نیست که اعضاء شورای شهر وارد بازی‌های جناحی و حزبی شوند، اظهارداشت: شأن شورا بسیار بالاتر از این موضوعات است.

وی تصریح کرد: از آقای احمد مسجدجامعی بعید است که وارد بحث‌های جناحی و حزبی شود و انتظار می‌رود که در حال حاضر که بعنوان رئیس شورای اسلامی شهر تهران است، وارد این بازی‌ها و بحث‌های جناحی نشود.

شاکری بیان داشت: رئیس شورای شهر تهران، رئیس تمام گروه‌ها و حزب‌ها است و انتظار می‌رود رئیس شورا در مسیر حرکت کند و لطمه‌ای به انسجام شورای شهر وارد نکند چرا که در صورتی که همدلی از شورا رود، اتفاقات ناگواری رخ می‌دهد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: متاسفانه دوستان آقای مسجد جامعی رئیس فعلی شورای شهر تهران در یک حرکت نادر و شگرف اقدام به اعلام فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر کردند که این با تعهدات ملی در تضاد است.

وی افزود: بنده از تک تک شورای چهارم می‌خواهم که با این فراکسیون کار نکنند و از آن دوری بجویند چرا که کارکرد این  فراکسیون‌ باعث بوجود آوردن مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه در خصوص انتخاب شهردار تهران در جلسه فردا، اظهارداشت: با قاطعیت اعلام می‌کنم براساس متن صریح قانون، انتخاب شهردار یکی از وظایف اصلی شورای شهر است و باید در نخستین جلسه شورا، انتخاب شهردار در دستور کار قرار گیرد.

شاکری بیان داشت: تا زمانیکه شهردار برای تهران انتخاب نشده است، اعضای شورای شهر حق ندارند موضوع جدیدی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی  در پاسخ به این پرسش که آیا از جلسه امشب هاشمی رفسنجانی و شیبانی خبر دارید، یا خیر؟ گفت: از جلسه اشاره شده خبر ندارم ولی اینکه یک شخصیت کشوری بخواهد برای تصدی گری یکی از نزدیکانش در شورا لابی کند اصلاً خوب نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها