امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44533
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، عبداللطیف الزیانی دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس گفت: اوضاع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، عبداللطیف الزیانی دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس گفت:

اوضاع انسانی فاجعه بار ملت برادر سوریه در داخل و خارج و نسل کشی گروهی آنها و نقض خطرناک حقوق بشر ایجاب می‌کند که جامعه بین‌المللی برای نجات ملت برادر سوریه از سرکوب نظام و پایان دادن به رنج و درد آنها فوری وارد عمل شود.

وی بدون توجه به آمادگی مکرر دولت سوریه از همان آغاز برای حل و فصل مسالمت آمیز و سیاسی بحران گفت: نظام سوریه مسئول کامل حوادث در سوریه است زیرا همه طرح‌های عربی و غیرعربی برای حل و فصل این بحران را رد کرده و به اعمال انواع شیوه‌های قتل و ویرانی از جمله استفاده از سلاح‌های شیمیایی ادامه می‌دهد که در سطح بین‌المللی استفاده از آن ممنوع است و صدها نفر از غیرنظامیان بی گناه در نتیجه استفاده از آن قربانی شده‌اند.

وی افزود: کشورهای شورای همکاری اقدامات بین‌المللی را که با هدف جلوگیری از ارتکاب این اقدامات غیرانسانی از سوی نظام سوریه اتخاذ می‌شود، تایید می‌کنند.

شورای همکاری خلیج فارس شامل عربستان، قطر، کویت، بحرین، سلطان نشین عمان و امارات است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار