امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44536
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، مسئولان عراقی امروز به عناصر گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، مسئولان عراقی امروز به عناصر گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف دستور دادند که بدون تاخیر از این اردوگاه نقل مکان کنند.

علی الموسوی مشاور نوری المالکی نخست وزیر عراق امروز شنبه به خبرگزاری فرانسه صدور دستورات دولتی را تایید کرد که از مخالفان ایرانی (عناصر گروهک تروریستی منافقین) می‌خواهد تا اردوگاه را ترک کنند.

دفتر سازمان ملل برای کمک به عراق نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: دولت عراق دستوراتی را مبنی بر انتقال ساکنان باقی مانده اردوگاه اشرف به اردوگاه لیبرتی را صادر کرده است.

این بیانیه افزود: سازمان ملل معتقد است که دولت عراق برای اجرایی کردن این امر بدون تاخیر وارد عمل خواهد شد.

برپایه این گزارش، این دستور به معنای انتقال 42 نفر باقی مانده در اردوگاه اشرف به اردوگاه لیبرتی واقع در نواحی بغداد است.

انتقال عناصر گروهک تروریستی منافقین از اردوگاه اشرف به اردوگاه لیبرتی به عنوان مقدمه‌ای برای اخراج این گروهک از عراق بر اساس توافقنامه امضا شده بین عراق و سازمان ملل صورت گرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها