امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4455
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 126
مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مالزی در خصوص انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: انتخابات ...

مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مالزی در خصوص انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: انتخابات خوبی برگزار شد و ما هم یک رأی داشتیم که آن را در صندوق انداختیم.

وی در مورد اینکه چه شخصی را انتخاب کرده بود، گفت: نمی‌توانم در این باره چیزی بگویم مرسوم نیست که رأی خود را اعلام کنیم امیدوارم رئیس جدید با همکاری همه اعضا بتوانند مشکلات پیش‌رو را از فوتبال آسیا بردارند.

سرپرست سازمان لیگ در مورد اتفاقاتی که در لیگ دسته اول رخ داده و مسائلی درباره احتمال تبانی مطرح شده، اظهار داشت: ما از کمیته انضباطی درخواست جدی داریم تا به صورت محکم به موضوع تبانی رسیدگی کند و آن را مورد بررسی قرار دهد تا احکام مورد نیاز را صادر کند و برای همیشه ریشه ناپاکی از فوتبال کنده شود.

وی افزود: متأسفانه لیگ دسته اول در چند سال اخیر متأثر از مسائل اینچنینی بوده و باید به صورت جدی مورد پالایش قرار بگیرد اگر جلوی آن گرفته نشود این موارد ادامه‌دار خواهد بود.

تاج تأکید کرد: یکی از مسائلی که در شرایط کنونی مطرح می‌شود حضور تیم‌های لیگ دسته اول در لیگ برتر است که با چالش و موانع زیادی روبه‌رو هستند به خاطر اینکه اگر نخواهیم جلوی این مسائل را بگیریم همان تیم‌ها در لیگ برتر چنین شرایطی را به وجود می‌آورند و لیگ برتر را هم متأثر از خود می‌کنند.

سرپرست سازمان لیگ درباره بحث 16 تیمی شدن لیگ برتر تصریح کرد:‌ در حال حاضر مصوبه هیئت رئیسه 16 تیمی شدن است و ما برنامه‌ریزی‌های خود را برای سال آینده بر این روال انجام داده‌ایم و تصمیم جدید دیگری گرفته نشده است.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها