امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44554
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، مردم فلسطین در رام‌الله امروز شنبه بنا به دعوت جبهه خلق برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، مردم فلسطین در رام‌الله امروز شنبه بنا به دعوت جبهه خلق برای آزادی فلسطین در محکومیت مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان، تظاهرات کردند.

بر اساس این گزارش، تظاهرات‌کنندگان در حال حرکت به سمت المقاطعه مقر ریاست تشکیلات خودگردان بودند که نیروهای و نیروهای ضد شورش در فاصله 100 متری جلوی آنها را سد کرده و از رسیدن آنها به مقر این تشکیلات ممانعت کردند.

شرکت‌کنندگان در این تظاهرات شعارهایی در محکومیت مذاکرات سازش و جلسات دیدار دو طرف فلسطینی و اسرائیلی سر داده و توقف «دیدارهای بیهوده» و بازگشت به گزینه مقاومت به عنوان راه‌حل صریح دستیابی به آزادی و استقلال را خواستار شدند.

تظاهرات‌کنندگان در این تظاهرات همچنین در حمایت از سوریه و مخالفت با تهدیدات آمریکا و غرب برای حمله به این کشور شعار سر داده و عدم دخالت غرب در سوریه را که به یک جنگ خونین منجر خواهد شد، خواستار شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار